O nas

Warehouse worker carrying a carton for delivery to production stock.

O firmie

Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją materiałów opakowaniowych. Współpracujemy z firmami zajmującymi się również sprzedażą oraz serwisem maszyn pakujących. Sprzedawane przez nas produkty wyróżniają się najwyższą jakością i pochodzą nie tylko z produkcji własnej czy importu, lecz także od krajowych przedsiębiorstw. Naszym celem jest fachowe doradztwo i zaopatrzenie branży opakowaniowej w artykuły najlepszej jakości. Naszą dewizą jest rzetelność oraz szybkość działania przy zaopatrywaniu klientów w różne typy maszyn i opakowań. Współpracujemy z najbardziej znaczącymi i znanymi na polskim rynku firmami z różnych gałęzi przemysłu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy, zapewniamy miłą i fachową obsługę.

Zaufało nam wiele dużych i małych firm. Wierzymy, że również Państwo skorzystacie z naszej oferty kompleksowych rozwiązań na rynku opakowań foliowych.

Nasza historia

Certyfikat ISO 9001:2015

W związku z dynamicznym rozwojem firma MG FOLIE S.C. wdrożyła system zarządzania jakością czego dowodem jest uzyskany w Listopadzie 2018 roku Certyfikat ISO 9001:2015., przez uznaną na całym świecie jednostkę certyfikującą BSI GROUP.

Uzyskanie certyfikatu świadczy o tym, że firma MG FOLIE S.C. dokłada wszelkich starań, aby wyprodukowane opakowania były najwyższej jakości.

Skontaktuj się z nami

Cieszymy się bardzo zainteresowaniem naszymi produktami i nie możemy się doczekać, aby pokazać, co mamy do zaoferowania. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania możliwie jak najszybciej. Szanujemy każdego z naszych klientów i staramy się zapewnić pozytywne i owocne doświadczenia z nami. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby zacząć.

Contact Us set of signs on blue computer Keyboard Key