...

O nas

Warehouse worker carrying a carton for delivery to production stock.

O firmie

Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją materiałów opakowaniowych. Współpracujemy z firmami zajmującymi się również sprzedażą oraz serwisem maszyn pakujących. Sprzedawane przez nas produkty wyróżniają się najwyższą jakością i pochodzą nie tylko z produkcji własnej czy importu, lecz także od krajowych przedsiębiorstw. Naszym celem jest fachowe doradztwo i zaopatrzenie branży opakowaniowej w artykuły najlepszej jakości. Naszą dewizą jest rzetelność oraz szybkość działania przy zaopatrywaniu klientów w różne typy maszyn i opakowań. Współpracujemy z najbardziej znaczącymi i znanymi na polskim rynku firmami z różnych gałęzi przemysłu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy, zapewniamy miłą i fachową obsługę.

Zaufało nam wiele dużych i małych firm. Wierzymy, że również Państwo skorzystacie z naszej oferty kompleksowych rozwiązań na rynku opakowań foliowych.

Nasza historia

Certyfikat ISO 9001:2015

W związku z dynamicznym rozwojem firma MG FOLIE S.C. wdrożyła system zarządzania jakością czego dowodem jest uzyskany w Listopadzie 2018 roku Certyfikat ISO 9001:2015., przez uznaną na całym świecie jednostkę certyfikującą BSI GROUP.

Uzyskanie certyfikatu świadczy o tym, że firma MG FOLIE S.C. dokłada wszelkich starań, aby wyprodukowane opakowania były najwyższej jakości.

Skontaktuj się z nami

Cieszymy się bardzo zainteresowaniem naszymi produktami i nie możemy się doczekać, aby pokazać, co mamy do zaoferowania. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania możliwie jak najszybciej. Szanujemy każdego z naszych klientów i staramy się zapewnić pozytywne i owocne doświadczenia z nami. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby zacząć.

Contact Us set of signs on blue computer Keyboard Key
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.